Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №37 Menu

Наші досягнення

2019 – 2020 н.р.

І семестр:

 КОНКУРСИ:

 

  1. ІІ місце на міському етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика Мягков Артем, учень 5-А класу, учитель української мови та літератури Доля Т.М.
  2. ІІ місце на міському етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика Іващенко Анна, учениця 7-Б класу, учитель української мови та літератури Шевченко С.І.
  3. ІІІ місце на міському етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика Портний Богдан, учень 10-Б класу, учитель української мови та літератури Авраменко Н.В.
  4. ІІ місце на міському етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика Ніколенко Юлія, учениця 11 класу, учитель української мови та літератури Авраменко Н.В.
  5. ІІІ місце міський етап конкурсу звітів Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» 5- Б класи класний керівник, Дубровська М.О.
  6. ІІІ місце на міському етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Сахарчук Софія, учениця 5-А класу, учитель української мови та літератури Доля Т.М.
  7. ІІІ місце на міському етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Іващенко Анна, учениця 7-Б класу, учитель української мови та літератури Шевченко С.І.
  8. ІІІ місце на міському етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Бабець Валентина, учениця 9-В класу, учитель української мови та літератури Гарбера Н.Ф.
  9. ІІ місце на міському етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Портний Богдан, учень 10-Б класу, учитель української мови та літератури Авраменко Н.В.
  10. І місце на міському конкурсі «Знавців зарубіжної літератури» Портний Богдан, учень 10-Б класу, учитель зарубіжної літератури Яроха Д.В.
  11. ІІІ місце на міському конкурсі «Знавців зарубіжної літератури» Бабець Валентина, учениця 9-В класу, учитель зарубіжної літератури Бакулей Ю.М.
  12. І місце на літературному конкурсі «Голоси Енеєвих нащадків» Бондаренко Олеся, учениця 6-Б класу, учитель Шевченко С.І.
  13. І місце на літературному конкурсі «Голоси Енеєвих нащадків» Лавріненко Арсен, учень 9-А класу, учитель Шевченко С.І.

 

 

ОЛІМПІАДИ:

 

  1. І місце на міській олімпіаді з географії Запека Андрій, учень 8-Б класу, вчитель географії Морозова Г.Л.
  2. ІІ місце на міській олімпіаді з географії Портний Богдан, учень 10-Б класу, вчитель географії Морозова Г.Л.
  3. ІІ місце на ХІІ міському туристичному зльоті школярів, Колодяжна Вікторія, учениця 5-А класу, вчитель фізичної культури Погрібняк О.В.
  4. І місце на міській олімпіаді з математики Слинчук Ірина, учениця 6-В класу, вчитель математики Ігнатьєва Н.Ю.
  5. І місце на міській олімпіаді з математики Іващенко Анна, учениця 7-Б класу, вчитель математики Ігнатьєва Н.Ю.
  6. ІІ місце на міській олімпіаді з математики Вовк Ярослав, учень 8-А класу, вчитель математики Лубкова О.М.
  7. ІІІ місце на міській олімпіаді з біології Запека Андрій, учень 8-Б класу, вчитель біології Шпилька Т.В.
  8. ІІ місце на міській олімпіаді з біології Бабець Валентина, учениця 9-В класу, вчитель біології Іванюта І.І.
  9. І місце на міській олімпіаді з інформаційних технологій Любченко Олег, учень 8-А класу, вчитель інформатики Грицька Т.С.
  10. ІІІ місце на міській олімпіаді з інформаційних технологій Запека Андрій, учень 8-Б класу, вчитель інформатики Грицька Т.С.
  11. І місце на міській олімпіаді з історії Кулик Анна, учениця 8-Б класу, вчитель історії Маслова Т.В.
  12. ІІІ місце на міській олімпіаді з фізики Огуй Алевтина, учениця 8-А класу, вчитель фізики Лубкова О.М.
  13. І місце на міській олімпіаді з фізики Кучеренко Єлизавета, учениця 9-А класу, вчитель фізики Лубкова О.М.
  14. ІІ місце на міській олімпіаді з української мови Іващенко Анна, учениця 7-Б класу, вчитель української мови Шевченко С.І.
  15. ІІІ місце на міській олімпіаді з української мови Бабець Валентина, учениця 9-В класу, вчитель української мови Гарбера Н.Ф.
  16. ІІІ місце на міській олімпіаді з української мови Кравченко Євгеній, учень 10-А класу, вчитель української мови Доля Т.М.
  17. ІІ місце на міській олімпіаді з хімії Сіваєв Владислав, учень 7-Б класу, вчитель хімії Марченко О.В.

МАН:

 

  1. ІІІ місце на міському етапі МАН — наукове відділення хімії та біології, секція: медицина – Бабець Валентина Андріївна, учениця 9-В класу, базова дисципліна – біологія, тема роботи «Вплив електромагнітного випромінювання гаджетів на імунітет дітей молодшого шкільного віку», вчитель фізики Лубкова О.М.
  2. ІІІ місце на міському етапі МАН — наукове відділення: українська література – Вахній Артем Сергійович, учень 11 класу, базова дисципліна – українська мова та література, тема роботи «Жіноча доля на скрижалях буття у романі Панаса Мирного «Повія», вчитель української мови та літератури Авраменко Н.В.

 

ІІ семестр:

 КОНКУРСИ:

 

  1. ІІ місце на міському етапі обласного конкурсу з учнівської творчості «Об’єднаємось, брати мої» Ткаченко Ілля, учень 9-А класу, учитель української мови та літератури Шевченко С.І.
  2. І місце на міському етапі обласного літературного конкурсу дитячої казки Бондаренко Олеся, учениця 6-Б класу, учитель Шевченко С.І.

 

 

2017 – 2018 н.р.

І семестр:

 КОНКУРСИ:

  1. І місце на міському конкурсі «Літературні таланти», Лавріненко Арсеній, учень 7-А класу, учитель української літератури Шевченко С.І.
  2. ІІ місце на міському конкурсі «Літературні таланти», Хоменкова Олена, учениця 6-А класу, учитель української літератури Авраменко Н.В.
  3. ІІ місце на міському конкурсі «Літературні таланти», Борисова Ольга, учениця 10 класу, учитель української літератури Доля Т.М.
  4. ІІ місце на міському етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика Коротич Олексій, учень 10 класу, учитель української мови та літератури Доля Т.М.
  5. ІІ місце на міському етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика Кабак Світлана, учениця 8-А класу, учитель української мови та літератури Доля Т.М.
  6. ІІ місце на міському етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика Бабець Валентина, учениця 7-В класу, учитель української мови та літератури Корецька Л.А.
  7. ІІІ місце на міському етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика Хоменкову Олену, учениця 6-А класу, учитель української мови та літератури Авраменко Н.В.
  8. ІІІ місце на міському етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика Садовнікова Олександра учениця 4-В класу, учитель початкових класів Кмитюк Н.І.

ОЛІМПІАДИ:

  1. ІІ місце на міській олімпіаді з обслуговуючої праці Бабець Валентина, учениця 7-В класу, учитель української мови та літератури.
  2. ІІІ місце на міській олімпіаді з української мови та літератури Коротич Олексій, учень 10 класу, вчитель української мови та літератури Доля Т.М.
  3. ІІІ місце на міській олімпіаді з української мови та літератури Чамара Діана, учениця 11 класу, вчитель української мови та літератури Шевченко С.І.

2016 – 2017 н.р.

І семестр:

КОНКУРСИ:

  1. ІІ місце на міському конкурсі «Знавці зарубіжної літератури», Харламова Катерина, учениця 10 класу, учитель зарубіжної літератури Яроха Д.В.
  2. І місце на міському фестивалі дитячої творчості «Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами», номінація «Проза», Шакірова Лідія, учениця 10 класу, учитель української мови та літератури Шевченко С.І.
  3. Лауреати І ступеню міському фестивалі-конкурсі «Світ професій», команда «Смаколик», учні 7-А, 7-Б класів, класні керівники АвраменкоН.В., Яроха Д.В.
  4. ІІІ місце на міському конкурсу з математики «Юний ерудит» Іващенко Анна, учениця 4-Б класу, учитель початкових класів Шихалкіна О.М.
  5. ІІ місце на міському етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика Іващенко Анна, учениця 4-Б класу, учитель початкових класів Шихалкіна О.М.
  6. ІІ місце на міському етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика Хоменкову Олену, учениця 5-А класу, учитель української мови та літератури Авраменко Н.В.
  7. ІІ місце на міському етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика Бабець Валентина, учениця 6-В класу, учитель української мови та літератури Горошко О.П.
  8. ІІ місце на міському етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика Кабак Світлана, учениця 7-А класу, учитель української мови та літератури Доля Т.М.
  9. І місце на міському етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика Ніколенко Юлія, учениця 8-А класу, учитель української мови та літератури Авраменко Н.В.
  10. ІІ місце на міському етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика Коротич Олексій, учень 9-А класу, учитель української мови та літератури ДоляТ.М.
  11. ІІІ місце на міському етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика Харламова Катерина, учениця 10 класу, учитель української мови та літератури Шевченко С.І.
  12. ІІІ місце на міському етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика Вертилецька Ірина, учениця 11 класу, учитель української мови та літератури Шевченко С.І.
  13. ІІ на обласному фестивалі-конкурсі учнівських проектів самоврядування «Ми віримо в гарне майбутнє», команда «Добродари», учні 9-А класу, керівники Доля Т.М., Іванюта І.І.
  14. І місце на міському етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої літературної творчості, присвяченому пам’яті І. Багряного Шакірова Лідія, учениця 10 класу, учитель української мови та літератури Шевченко С.І.
  15. ІІ місце на міському етапі Всеукраїнського конкурсу знавців творчості Т.Шевченка Харламова Катерина, учениця 10 класу, учитель української мови та літератури Шевченко С.І.
  16. ІІІ місце на міському етапі Всеукраїнського конкурсу знавців творчості Т.Шевченка Біда Анастасія, учениця 7-А класу, учитель української мови та літератури Доля Т.М.
  17. ІІІ місце на міському етапі Всеукраїнського конкурсу знавців творчості Т.Шевченка Ніколенко Юлія, учениця 8-А класу, учитель української мови та літератури Авраменко Н.В.
  18. І місце на міському етапі відкритому конкурсі дитячої творчості «Дивосвіт» номінація «Малюнок» (середня вікова категорія) Александрова Вероніка, учениця 7-Б класу, учитель образотворчого мистецтва Марусич Є.О.

ОЛІМПІАДИ:

  1. ІІ місце на міській олімпіаді з обслуговуючої праці Сажієнко Дар’я, учениця 9-А класу, вчитель трудового навчання Шарай Н.О.
  2. ІІІ місце на міській олімпіаді з трудового навчання Шевченко Олексій, учень 9-А класу, вчитель трудового навчання Калюжний В.В.
  3. ІІІ місце на міській олімпіаді з інформаційних технологій Міров Даніїл, учень 8-А класу, вчитель інформатики Марченко О.В.
  4. ІІ місце на міській олімпіаді з правознавства Ожиганова Карина, учениця 9-А класу, вчитель правознавства Буніна М.І.
  5. ІІІ місце на міській олімпіаді з англійської мови Коротич Олексій, учень 9-А класу, вчитель англійської мови Проскурня В.О.
  6. ІІІ місце на міській олімпіаді з української мови та літератури Коротич Олексій, учень 9-А класу, вчитель української мови та літератури Доля Т.М.
  7. ІІІ місце на міській олімпіаді з української мови та літератури Харламова Катерина, учениця 10 класу, вчитель української мови та літератури Шевченко С.І.

МАН:

  1. ІІІ місце на міському етапі МАН «Правовий захист дітей України в соціальних мережах «Internet»,наукове відділення філософії та суспільствознавства, секція правознавство, Вертилецька Ірина, учениця 11 класу вчитель правознавства Буніна М.І.

ІІ семестр:

 КОНКУРСИ:

  1. ІІ місце на міському етапі ХVІ Всеукраїнського конкурсу з учнівської творчості, який проходить під девізом «Вітчизна – це не хтось і десь, Я – теж Вітчизна» Борисова Ольга, учениця 9-А класу, учитель української мови та літератури Доля Т.М.
  2. І місце на міському етапі огляду-конкурсу театральних колективів шкільного театрального драмгуртка «Дивограй», керівники: Доля Т.М., Шевченко С.І.
  3. ІІІ місце на міському етапі конкурсу плакату «Діти за здоровий спосіб життя» Біда Анастасія, учениця 7-Б класу, учитель образотворчого мистецтва Марусич Є.О.
  4. ІІІ місце на міській Спартакіаді школярів серед шкіл Подільського району у 2016-2017 н.р. учителів фізичної культури Закладний С.С., Ковалів О.В.
  5. ІІІ місце на міських змаганнях з волейболу (дівчата) в рамках міської Спартакіади школярів серед шкіл Подільського району у 2016-2017 н.р. . учителів фізичної культури Закладний С.С., Ковалів О.В.
  6. ІІ місце на міських змаганнях з волейболу (юнаки) в рамках міської Спартакіади школярів серед шкіл Подільського району у 2016-2017 н.р. . учителів фізичної культури Закладний С.С., Ковалів О.В.
  7. ІІ місце на міських змаганнях з баскетболу (юнаки) в рамках міської Спартакіади школярів серед шкіл Подільського району у 2016-2017 н.р. . учителів фізичної культури Закладний С.С., Ковалів О.В.
  8. ІІІ місце на міських змаганнях з баскетболу (дівчата) в рамках міської Спартакіади школярів серед шкіл Подільського району у 2016-2017 н.р. . учителів фізичної культури Закладний С.С., Ковалів О.В.
  9. ІІІ місце на міських змаганнях «Старти надій» в рамках міської Спартакіади школярів серед шкіл Подільського району у 2016-2017 н.р. . учителів фізичної культури Закладний С.С., Ковалів О.В.

2015 – 2016 н.р.

 І семестр:

КОНКУРСИ:

  1. І місце на міському конкурсі «Кращий ведучий року», Чамара Діана, Гонтар Катерина (10 клас), учитель української мови та літератури Шевченко С.І.
  2. ІІ місце на міському етапі Всеукраїнського конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні», в номінації «Власна творчість» Чамара Діана, учениця 10 класу, учитель української мови та літератури Шевченко С.І.
  3. ІІ місце на міському етапі Всеукраїнського конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні», в номінації «Веселий пензлик» Горошко Артем, учень 10 класу, учитель української мови та літератури Горошко О.П.
  4. ІІ місце у міському етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П.Яцика, Коротич Олексій, учень 8-А класу, учитель української мови та літератури Доля Т.М.
  5. ІІІ місце на міському етапі Всеукраїнського конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні», в номінації «Власна творчість» Борисова Ольга, учениця 8-А класу, учитель української мови та літератури Доля Т.М.;
  6. ІІІ місце на міському етапі Всеукраїнського конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні», в номінації «Вишневі усмішки» Вахній Артем, учень 7-А класу, учитель української мови та літератури Авраменко Н.В.
  7. ІІІ місце міська краєзнавчо-пошукова робота «Моя Батьківщина – Україна» 5-А клас класний керівник, вчитель історії Буніна М.І.
  8. ІІІ місце міська краєзнавчо-пошукова робота «Моя Батьківщина – Україна» 5-Б клас класний керівник, учитель української мови та літератури Горошко О.П.
  9. ІІІ місце міська краєзнавчо-пошукова робота «Моя Батьківщина – Україна» 5-В клас класний керівник, вчитель зарубіжної літератури Бакулей Ю.М.
  10. ІІІ місце у міському етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П.Яцика, Біда Анастасія, учениця 6-А класу, учитель української мови та літератури Доля Т.М.
  11. ІІІ місце у міському етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П.Яцика, Дзюбан Діана, учениця 7-А класу, учитель української мови та літератури Авраменко Н.В.
  12. ІІІ місце у міському етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П.Яцика, Лисенко Богдан, учень 9-А класу, учитель української мови та літератури Шевченко С.І.
  13. ІІІ місце у міському етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П.Яцика, Чамара Діана, учениця 10 класу, учитель української мови та літератури Шевченко С.І.
  14. ІІІ місце у VІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської молоді ім. Т.Шевченка, Ніколенко Юлія, учениця 7-А класу, учитель української мови та літератури Авраменко Н.В.
  15. ІІІ місце у VІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської молоді ім. Т.Шевченка, Сипіта Марина, учениця 8-А класу, учитель української мови та літератури Доля Т.М.
  16. ІІІ місце у міському етапі проектів «Ми віримо в гарне майбутнє» педагог-організатор Іванюта І.І.
  17. ІІ місце у відбірковому етапі обласного дитячо-юнацького конкурсу образотворчого мистецтва серед дітей з особливими потребами (номінація «Ходить осінь нашим краєм»), учень 2-А класу Рябокінь Іван, класний керівник Плахотна Г.В.

ОЛІМПІАДИ:

  1. І місце на міській олімпіаді з правознавства Галєєв Ярослав, учень 11 класу, вчитель правознавства Буніна М.І.
  2. ІІ місце на міській олімпіаді з історії Чамара Діана, учениця 10 класу, вчитель історії Буніна М.І.
  3. ІІ місце на міській олімпіаді з історії Галєєв Ярослав, учень 11 класу, вчитель історії Буніна М.І.
  4. ІІ місце на міській олімпіаді з трудового навчання Довгуля Артем, учень 9-А класу, вчитель трудового навчання Калюжний В.В.
  5. ІІ місце на міському етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури Лисенко Богдан, учень 9 – А клас, учитель української мови та літератури Шевченко С.І
  6. ІІ місце на міському етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури Коротич Олексій, учень 8 – А клас, учитель української мови та літератури Доля Т.М.
  7. ІІІ місце на міській олімпіаді з математики Біда Анастасія, учениця 6-А класу, вчитель математики Хоролець С.О.
  8. ІІІ місце на міській олімпіаді з географії Чамара Діана, учениця 10 класу, вчитель географії Морозова Г.Л.
  9. ІІІ місце на міській олімпіаді з правознавства Мехедько Єлизавета, учениця 10 класу, вчитель правознавства Буніна М.І.
  10. ІІІ місце на обласній олімпіаді з історії Галєєв Ярослав, учень 11 класу, вчитель історії Буніна М.І.
  11. ІІІ місце на міському етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови Коротич Олексій, учень 8 – А клас, учитель англійської мови Проскурня В.О.

МАН:

  1. І місце на міському етапі МАН «Жменька сміху на потіху», учениця 10 класу Чамара Діана, вчитель української мови та літератури Шевченко С.І.
  2. І місце на міському етапі МАН «Правовий статус пацієнта в Україні», учениця 10 класу Чамара Діана, вчитель історії Буніна М.І.
  3. ІІІ місце на обласному етапі МАН «Правовий статус пацієнта в Україні», учениця 10 класу Чамара Діана, вчитель історії Буніна М.І.

ІІ семестр

КОНКУРСИ:

  1. ІІ місце на міському конкурсі читців «Тарасовими шляхами», учень 7-А класу Вахній Артем, учитель української мови та літератури Авраменко Н.В.
  2. ІІ місце на міському конкурсі читців «Тарасовими шляхами», учениця 8-А класу Оніпко Катерина, учитель української мови та літератури Доля Т.М.
  3. ІІІ місце на міському конкурсі читців «Тарасовими шляхами», учениця 10 класу Вертилецька Ірина, учитель української мови та літератури Шевченко С.І.
  4. ІІІ місце на міському конкурсі «Згуртуємося, братове-українці!» учениця 8-А класу Борисова Ольга, учитель української мови та літератури Доля Т.М.
  5. ІІІ місце на міському (зональному) етапі Всеукраїнського конкурсу-огляду екологічних агітбригад та екологічних театрів (шоу), шкільна екобригада «Ворскляночка» (учні 8-А класу), вчителі біології: Іванюта І.І., Шпилька Т.В.
  6. І місце на обласному фестивалі дитячої творчості «Повір у себе» серед дітей з особливими потребами (номінація декоративно-ужиткове мистецтво), учень 2-В класу Давидко Олександр, класний керівник Кмитюк Н.І.
  7. ІІ місце на регіональному етапі І Всеукраїнського (ХІІ Всекримського) конкурсу учнівської та студентської молоді «Змагаймось за нове життя!» (Леся Українка) за напрямком «Твір», Шакірова Лідія, учениця 9-А класу, вчитель української мови та літератури Шевченко С.І.
  8. І місце на фізичному конкурсі «Фізична поробка» в номінації «Саморобні іграшки з фізичним змістом», учениця 7-А класу Міняйло Анастасія, учитель фізики Лубкова О.М.
  9. ІІІ місце на фізичному конкурсі «Фізична поробка» в номінації «Саморобні іграшки з фізичним змістом», учениця 11 класу Підлепич Ірина, учитель фізики Лубкова О.М.
  10. ІІ місце на міському конкурсі знавців англійської мови та літератури серед учнівської молоді Полтавщини, учениця 6-Б класу Дугіна Дар’я, вчитель англійської мови Литвин Л.М.
  11. ІІІ місце на міському конкурсі знавців англійської мови та літератури серед учнівської молоді Полтавщини, учениця 5-В класу Бабець Валентина, вчитель англійської мови Литвин Л.М.
  12. ІІІ місце на міському конкурсі-фестивалі «Сузір’я талантів багатодітної родини» в номінації «Образотворче мистецтво», учениця 7-А класу Фабро Софія.
  13. Вийшла в ІІІ етап Чамара Діана конкурс на отримання гранту на навчання в США вчитель англійської мови Проскурня В.О.
  14. Перемога у номінації «Оригінальність сюжету» у VІІ регіональному конкурсі творчих робіт «Допис у газету» учениця 9-А класу Шакірова Л., вчитель української мови та літератури Шевченко С.І.
  15. ІІІ місце у VІІ регіональному конкурсі творчих робіт «Допис у газету», Чамара Діана, учениця 10 класу, учитель української мови та літератури Шевченко С.І.

2014 – 2015 н.р.

І семестр:

КОНКУРСИ:

  1. І місце на міському літературному конкурсі ессе, присвячений річниці визволення Полтавщини від німецько-фашистських загарбників «А розкажи мені, дідусю…» — учень 9-А класу Горошко Артем, учитель української мови та літератури Шевченко С.І.
  2. І місце у міському етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П.Яцика, Дугіна Дар’я, учениця 5-Б класу, учитель української мови та літератури Авраменко Н.В.
  3. ІІ місце у міському етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П.Яцика, Ніколенко Юлія, учениця 6-А класу, учитель української мови та літератури Авраменко Н.В.
  4. ІІ місце у міському етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П.Яцика, Чамара Діана, учениця 9-А класу, учитель української мови та літератури Шевченко С.І.
  5. ІІ місце у міському етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П.Яцика, Коротич Олексій, учень 7-А класу, учитель української мови та літератури Доля Т.М.
  6. ІІІ місце у міському етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П.Яцика, Лисенко Богдан, учень 8-А класу, учитель української мови та літератури Шевченко С.І.
  7. ІІІ місце у міському етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П.Яцика, Самікова Вікторівна, учениця 10 класу, учитель української мови та літератури Шевченко С.І.
  8. Лауреат ІІІ ступеня у номінації «Молодь обирає здоров’я» (молодша категорія) відбіркового етапу дитячо-юнацького конкурсу образотворчого мистецтва, Канівець Денис, учень 6 – Б класу, учитель образотворчого мистецтва Марусич Є.О.
  9. ІІ місце у міському етапі відеороликів на власний твір, Борисова Ольга, учениця 7-А класу, учитель української мови та літератури Доля Т.М.

ІІ семестр

  1. ІІІ місце у міському етапі ХІV Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаємося ж, брати мої», (номінація «історія України і державотворення») колектив учнів 11 класу (П’ятак А., Романюта А., Богданович М., Олійник М.), учитель історії Маслова Т.В.
  2. ІІ місце у міському етапі ХІV Всеукраїнського конкурсу «Об’єднайтеся брати мої», в номінації — література Борисова Ольга, учениця 7-А класу, учитель української мови та літератури Доля Т.М.
  3. І місце у міському літературному конкурсі «Здіймайся до зір, наше слово про мир» Борисова Ольга учениця 7-А класу , учитель української мови та літератури Доля Т.М
  4. ІІ місце у міському фестивалі знавців творчості Василя Симоненка у номінації «Декламатори» Чамара Діана, учениця 9-А класу, учитель української мови та літератури Шевченко С.І.
  5. ІІ місце у міському фестивалі знавців творчості Василя Симоненка у номінації «Декламатори» Вахній Артем, учень 6-А класу, учитель української мови та літератури Авраменко Н.В.
  6. ІІ місце у міському фестивалі знавців творчості Василя Симоненка у номінації «Художники» Горошко Артем, учень 9-А класу, учитель української мови та літератури Шевченко С.І.

ОЛІМПІАДИ: 

  1. ІІ місце на міській олімпіаді з біології Чамара Діана, учениця 9-А класу, вчитель біології Шпилька Т.В.
  2. ІІ місце на міській олімпіаді з історії Галєєв Ярослав, учень 10 класу, вчитель історії Аляєва Н.М.
  3. ІІ місце на міській олімпіаді з історії Лисенко Богдан, учень 8-А класу, вчитель історії Маслова Т.В.
  4. ІІ місце на міській олімпіаді з української мови та літератури Коротич Олексій, учень 7-А класу, вчитель української мови та літератури Доля Т.М.
  5. ІІІ місце на міській олімпіаді з математики Кравець Оля, учениця 9-Б  класу, вчитель Лубкова О.М.
  6. ІІІ місце на міській олімпіаді з біології Репешко Ліза, учениця 11 класу, вчитель біології Шпилька Т.В.
  7. ІІІ місце на міській олімпіаді з історії Чамара Діана, учениця 9-А класу, вчитель історії Аляєва Н.М.
  8. ІІІ місце на міській олімпіаді з географії Чамара Діана, учениця 9-А класу, вчитель географії Морозова Г.Л.
  9. ІІІ місце на міській олімпіаді з географії Галєєв Ярослав, учень 10 класу, вчитель історії Морозова Г.Л.
  10. ІІІ місце на міській олімпіаді з української мови та літератури Лисенко Богдан, учень 8-А класу, вчитель української мови та літератури Шевченко С.І.
  11. ІІІ місце на міській олімпіаді з української мови та літератури Чамара Діана, учениця 9-А класу, вчитель української мови та літератури Шевченко С.І.
  12. ІІІ місце (за 8 клас) на міській олімпіаді з англійської мови Коротич Олексій, учень 7-А класу, вчитель англійської мови Проскурня В.О.

2013 – 2014 н.р.

КОНКУРСИ:

  1. І місце на районному конкурсі читців творів Остапа Вишні та сучасних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні», номінації «Вишневі усмішки» Вахній Артем, Воробйова Яна, учні 5-А класу, учитель української мови та літератури Авраменко Н.В.
  2. ІІІ місце на міському конкурсі читців творів Остапа Вишні та сучасних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні», номінації «Вишневі усмішки» Вахній Артем, Воробйова Яна, учні 5-А класу, учитель української мови та літератури Авраменко Н.В.
  3. ІІІ місце у міському конкурсі знавців творчості Т.Шевченка Стрілець Марія , учениця 10 класу, вчитель Авраменко Н.В.
  4. ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу есе (творчих робіт) «Я-європеєць» Терещенко Катерина, учениця 11 класу, учитель української мови та літератури Шевченко С.І.
  5. І місце на міському етапі Всеукраїнського конкурсу авторських творів «Посміхнемось щиро Вишні», номінації «Власні усмішки» Чамара Діана, учениця 8 -А класу, учитель української мови та літератури Шевченко С.І.
  6. ІІІ місце на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу авторських творів «Посміхнемось щиро Вишні», номінації «Власні усмішки» Чамара Діана, учениця 8 -А класу, учитель української мови та літератури Шевченко С.І.
  7. ІІ місце на міському етапі Всеукраїнського конкурсу авторських творів «Посміхнемось щиро Вишні», номінації «Власні усмішки» Борисова Ольга, учениця 6 -А класу, учитель української мови та літератури Доля Т.М.
  8. І місце на міському конкурсі «Кращий ведучий» (категорія 7-9 класи) Чамару Діану, ученицю 7-А класу.
  9. ІІІ місце на міському конкурсі дитячої творчості «Дивосвіт» в номінації: плетіння гачком Кравець Ольгу, ученицю 8-Б класу.
  10. ІІІ місце на міському конкурсі мовно-літературний «Відлуння заповітів земляків» конкурс учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка Стрілець Марія , учениця 10 класу, вчитель Авраменко Н.В.
  11. І місце на обласному літературному конкурсі «Відлуння заповітів земляків», присвячених 200-річному ювілею Т.Г.Шевченка Стрілець Марія, учениця 10 класу, вчитель української мови та літератури Авраменко Н.В.
  12. ІІІ місце у міському етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П.Яцика, Коротич Олексій, учень 6-А класу, учитель української мови та літератури Доля Т.М.
  13. ІІІ місце у міському етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П.Яцика, Лисенко Богдан, учень 7-А класу, учитель української мови та літератури Шевченко С.І.
  14. ІІІ місце у міському етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П.Яцика, Чамара Діана, учениця 7-А класу, учитель української мови та літератури Шевченко С.І.
  15. ІІІ місце у міському етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П.Яцика, Стрілець Марія, учениця 10 класу, вчитель української мови та літератури Авраменко Н.В.
  16. ІІІ місце у міському етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П.Яцика, Бутенко Юлія, учениця 11 класу, учитель української мови та літератури Шевченко С.І.
  17. І місце у міському етапі ХІІІ Всеукраїнського конкурсу «Об’єднайтеся брати мої», в номінації — література Бутенко Юлія, учениця 11 класу, учитель української мови та літератури Шевченко С.І.
  18. ІІІ місце у обласному етапі ХІІІ Всеукраїнського конкурсу «Об’єднайтеся брати мої», в номінації — література Бутенко Юлія, учениця 11 класу, учитель української мови та літератури Шевченко С.І.
  19. ІІІ місце у міському етапі ХІІІ Всеукраїнського конкурсу «Об’єднайтеся брати мої», «Ідея соборності України» в номінації – «історія України і державотворення» Тарасенко Наталія, учениця 11 класу, учитель історії Маслова Т.В.
  20. ІІ місце у міському фестивалі «Шевченко в серці кожного із нас», присвяченому 200-річчю від дня народження Т.Шевченка в номінації «Декламатори», Тарасенко Наталія учениця 11 класу, учитель української мови та літератури Шевченко С.І.
  21. ІІІ місце у міському фестивалі «Шевченко в серці кожного із нас», присвяченому 200-річчю від дня народження Т.Шевченка в номінації «Ерудит», Стрілець Марія, учениця 10 класу, учитель української мови та літератури Авраменко Н.В.
  22. І місце у міському конкурсі-огляді театральних колективів Шевченко С.І., Доля Т.М. «Дивограй».
  23. І місце у обласному конкурсі-огляді театральних колективів Шевченко С.І., Доля Т.М. «Дивограй».
  24. Борисова Ольга учениця 6-А класу нагороджена дипломом за кращий творчий доробок збірки дитячих робіт «Шевченкові 200 у нашому місті», присвяченої 200-річчю від дня народження Т.Шевченка.
  25. І місце у міському літературному конкурсі «Здіймайся до зір, наше слово про мир» Борисова Ольга учениця 6-А класу , учитель української мови та літератури Доля Т.М.
  26. І місце у міському літературному конкурсі «Пам’ять вічно жива» (номінація авторська поезія) Борисова Ольга учениця 6-А класу , учитель української мови та літератури Доля Т.М.

ОЛІМПІАДИ:

  1. І місце на міській олімпіаді з математики Коротич Олексій, учень 6 А класу, вчитель математики Козаченко Т.А.
  2. І місце на міській олімпіаді з правознавства Стрілець Марія, учениця 10 класу, вчитель історії Аляєва Н.М.
  3. І місце на обласній олімпіаді з правознавства Стрілець Марія, учениця 10 класу, вчитель історії Аляєва Н.М.
  4. І місце на республіканській олімпіаді з правознавства Стрілець Марія, учениця 10 класу, вчитель історії Аляєва Н.М.
  5. ІІ місце на міській олімпіаді з історії Галєєв Ярослав, учень 9 -А класу, вчитель історії Аляєва Н.М.
  6. ІІ місце на міській олімпіаді з історії Стрілець Марія, учениця 10 класу, вчитель історії Маслова Т.В.
  7. ІІ місце на міській олімпіаді з української мови та літератури Самікова Вікторія, учениця 9-А класу, вчитель української мови та літератури Доля Т.М.
  8. ІІ місце на обласній олімпіаді з історії Стрілець Марія, учениця 10 класу, вчитель історії Маслова Т.В.
  9. ІІІ місце на міській олімпіаді з біології Репешко Ліза, учениця 10 класу, вчитель біології Шпилька Т.В.
  10. ІІІ місце на міській олімпіаді з географії Чамара Діана, учениця 8-А класу, вчитель географії Морозова Г.Л.
  11. ІІІ місце на міській олімпіаді з української мови та літератури Лисенко Богдан, учень 7-А класу, вчитель української мови та літератури Шевченко С.І.
  12. ІІІ місце на міській олімпіаді з української мови та літератури Чамара Діана, учениця 8-А класу, вчитель української мови та літератури Шевченко С.І.
  13. ІІІ місце на міській олімпіаді з української мови та літератури Стрілець Марія, учениця 10 класу, вчитель української мови та літератури Авраменко Н.В.
  14. ІІІ місце на міській олімпіаді з англійської мови Самікова Вікторія, учениця 9-А класу, вчитель англійської мови Литвин Л.М.
  15. ІІІ місце на міській олімпіаді з правознавства Галєєв Ярослав, учень 9 -А класу, вчитель історії Аляєва Н.М.
  16. ІІІ місце на обласній олімпіаді з історії Галєєв Ярослав, учень 9 – А класу, вчитель історії Аляєва Н.М.

МАН

  1. І місце на міському етапі МАН «Україна в публіцистиці Тараса Шевченка», учениця 10 класу Стілець Марія, вчитель української мови та літератури Авраменко Н.В.
  2. ІІІ місце на міському етапі МАН «Вплив латинської мови на англійську», учениця 11 класу Гринь Діана, вчитель англійської мови Литвин Л.М.
  3. ІІ місце на обласному етапі МАН «Україна в публіцистиці Тараса Шевченка», учениця 10 класу Стілець Марія, вчитель української мови та літератури Авраменко Н.В.

2012 – 2013 н.р.

  1. ІІІ місце на міському конкурсі «Посміхнемось щиро Вишні» Мурейко Євгеній, учень 11 класу, учитель української мови та літератури Авраменко Н.В.
  2. ІІІ місце на міській олімпіаді з трудового навчання Стрілець Марія, учениця 9-Б класу, вчитель трудового навчання Шарай Н.О.
  3. ІІІ місце на міській олімпіаді з математики Тарасенко Наталія, учениця 10 класу, вчитель математики Артюшенко В.О.
  4. ІІІ місце на міській олімпіаді з біології Репешко Ліза, учениця 9 — Б класу, вчитель біології Шпилька Т.В.
  5. ІІІ місце на міській олімпіаді з фізики Кравець Ольга, учениця 7 — Б класу, вчитель фізики Лубкова О.М.
  6. ІІІ місце на міській олімпіаді з української мови та літератури Стрілець Марія, учениця 9 — Б класу, вчитель української мови та літератури Авраменко Н.В.
  7. ІІІ місце на міському етапі мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка, учениця 5 – А класу Голова Віталія, вчитель української мови та літератури Доля Т.М.
  8. ІІІ місце на міській олімпіаді з хімії Плахотна Катерина, учениця 11 класу, вчитель хімії Марченко О.В.
  9. ІІІ місце на міській олімпіаді з хімії Чамара Діана, учениця 7 -А класу, вчитель хімії Марченко О.В.
  10. ІІІ місце на міській олімпіаді з географії Галєєв Ярослав, учень 8 -А класу, вчитель географії Морозова Г.Л.
  11. ІІІ місце на міській олімпіаді з географії Репешко Єлизавета, учениця 9 -Б класу, вчитель географії Морозова Г.Л.
  12. ІІІ місце на міській олімпіаді з географії Тарасенко Наталія, учениця 10 класу, вчитель географії Морозова Г.Л.
  13. ІІІ місце на міському конкурсі «Посміхнемось щиро Вишні» Чамара Діана, учениця 7-А класу, учитель української мови та літератури Шевченко С.І.
  14. І місце на міській олімпіаді з правознавства Стрілець Марія, учениця 9-Б класу, вчитель правознавства Аляєва Н.М.
  15. ІІІ місце у міському етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П.Яцика, Коротич Олексій, учень 5-А класу, учитель української мови та літератури Доля Т.М.
  16. ІІІ місце у міському етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П.Яцика, Лисенко Богдан, учень 6-А класу, учитель української мови та літератури Шевченко С.І.
  17. І місце на міському етапі МАН «Гравітаційні процеси м. Полтави на прикладі зсувів», учениця 10 класу Наливко Анастасія, учитель географії Морозова Г.Л.
  18. ІІ місце на міському етапі МАН «Способи підвищення ефективності фруктово-овочевих гальванічних елементів», учень 11 класу Сардаров Рамін, учитель фізики Лубкова О.М.
  19. ІІІ місце на міському етапі МАН «Символика цвета в поэзии Сергея Есенина», учень 11 класу Лихошвай Іван, учитель світової літератури Яроха Д.В.
  20. ІІІ місце на міському етапі МАН «Українські Січові Стрільці в подіях І Світової війни (на основі аналізу мемуарних джерел)», учень 11 класу Грушевський Родіон, учитель історії Аляєва Н.М.
  21. І місце на міській олімпіаді з історії Галєєв Ярослав, учень 8 -А класу, вчитель історії Аляєва Н.М.
  22. ІІІ місце на міській олімпіаді з історії Тарасенко Наталія, учениця 10 класу, вчитель історії Маслова Т.В.
  23. ІІІ місце на міській олімпіаді з історії Грушевський Родіон, учень 11 класу, вчитель історії Аляєва Н.М.
  24. ІІІ місце на міській олімпіаді з історії Олійник Марія, учениця 9-А класу, вчитель історії Маслова Т.В.
  25. ІІІ місце на міській олімпіаді з англійської мови Самікова Вікторія, учениця 8-А класу, вчитель англійської мови Литвин Л.М.
  26. І місце на міському конкурсі презентацій з фізики присвяченому 115 річниці з дня народження Ю.В. Кондратюку Лихошвай Іван, Сардаров Рамін, Грушевський Родіон, учні 11 класу, вчитель фізики Лубкова О.М.
  27. І місце на міському конкурсі методичних розробок з фізики, вчитель Лубкова О.М.
  28. ІІІ місце на обласній олімпіаді з історії Галеєв Ярослав, учень 8-А класу, вчитель Аляєва Н.М.
  29. ІІ місце на міському конкурсі «Тарасовими шляхами» Борисова Ольга, учениця 5 – А класу, вчитель Доля Т.М.
  30. ІІІ місце на міському конкурсі «Тарасовими шляхами» Земляна Вікторія, учениця 9 – А класу, вчитель Авраменко Н.В.
  31. ІІІ місце на обласній олімпіаді з правознавства Стрілець Марія, учениця 9-Б класу, вчитель правознавства Аляєва Н.М.
  32. ІІІ місце на обласному етапі МАН «Українські Січові Стрільці в подіях І Світової війни (на основі аналізу мемуарних джерел)», учень 11 класу Грушевський Родіон, учитель історії Аляєва Н.М.
  33. ІІІ місце на обласному етапі МАН «Гравітаційні процеси м. Полтави на прикладі зсувів», учениця 10 класу Наливко Анастасія, учитель географії Морозова Г.Л.
  34. ІІІ місце на міському фестивалі дитячої літературної творчості «Естафета поколінь» у номінації «Декламаторське мистецтво» Кащеєва Ірина, учениця 10 класу, учитель української мови та літератури Шевченко С.І.

2011 – 2012 н.р.

І семестр:

  1. ІІ місце на міській олімпіаді з математики Тарасенко Наталія, учениця 9 – Б класу, учитель Артюшенко В.О., математики.
  2. ІІІ місце на міському конкурсі Петра Яцика Харламова Катерина, учениця 5 – А класу, учитель Шевченко С.І., української мови та літератури
  3. 8 місце на міському конкурсі Петра Яцика Ніколенко Юлія, учениця 3-А класу, учитель Манжос С.В., початкових класів
  4. 7 місце на міському конкурсі Петра Яцика Початкова Катерина, учениця 4 класу, учитель Берегова В.В., початкових класів
  5. ІІ місце на міському конкурсі «Посміхнемось щиро Вишні» Чамара Діана, учениця : 6-А класу, учитель Шевченко С.І., української мови та літератури.
  6. ІІІ місце міський математичний конкурс «Юний ерудит» Коротич Олексій, учень 4-А класу, учитель Головко Л.М., початкових класів
  7. ІІІ місце міського МАН, секція українська мова, тема «Функціонування застарілої лексики у романі П.Куліша «Чорна рада»», Лихошвай Іван, учень 10 класу, учитель Авраменко Н.В.
  8. ІІІ місце міського МАН, секція журналістика, тема «Вплив телереклами на масову аудиторію», Івах Наталія, учениця 11-А класу, учитель Яроха Д.В.
  9. ІІ місце міського МАН, секція біологія, тема «Корисні та шкідливі речовини вітчизняного виробництва», Олєйніков Олексій, учень 11-В класу, учитель Шпилька Т.В.
  10. ІІ місце міського конкурсу «Ідея соборності України», номінація «Література», Тарасенко Наталія, учениця 9 –Б класу, учитель Шевченко С.І.

ІІ семестр

  1. ІІ місце на міському конкурсі знавців світової літератури, Лихошвай Іван, учень10 класу, учитель Яроха Д.В.
  2. ІІІ місце на міському етапі обласного конкурсу декламаторів «Тарасовими шляхами», Лихошвай Іван, учень10 класу, учитель Авраменко Н.В.

2009 – 2010 н.р.

  1. Вересень 2009 р. – міський конкурс творчих робіт на тему «Конституція в моєму житті» — І місце, Шевченко Антон – 11-Б клас, вчитель Шевченко С.І.
  2. 07.10.09 – Конкурс юних гумористів «Посміхнімось щиро Вишні» РАЙОННИЙ – ІІ місце. Дрига Максим, Приходько Карина – 5-А клас, вчитель Горошко О.П.
  3. 09.10.09 – Конкурс юних гумористів «Посміхнімось щиро Вишні» МІСЬКИЙ – ІІ місце. Дрига Максим, Приходько Карина – 5-А клас, вчитель Горошко О.П.
  4. 15.10.09 — – Конкурс юних гумористів «Посміхнімось щиро Вишні» ОБЛАСНИЙ – учасники: Дрига Максим, Приходько Карина – 5-А клас, вчитель Горошко О.П.
  5. 17.11.09 — І етап Всеукраїнського конкурсу «Україна вишивана» керівник гуртка Шарай Ніна Олександрівна ІІІ місце.
  6. 28.10.09 — міський конкурс учнівських робіт, присвячених  Міжнародному року астрономії в номінації «Презентації з астрономії» ІІІ місце, Українець Ігор, учень 11-Б класу (наказ № 532 від 28.10.09). Вчитель Лубкова О.М.
  7. 04.12.09 міський конкурс –ІІ етап Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика- Тарасенко Наталія, учениця 7-Б класу – ІІІ місце вчитель Шевченко С.І.
  8. Міська олімпіада з інформатики – Ісак Владислав, учень 9-В класу – ІІІ місце вчитель Козаченко Т.А.
  9. Міська олімпіада з географії – Кононенко Сергій, учень 11-Б класу – І місце, вчитель Морозова Г.Л.
  10. Обласна олімпіада з географії – Кононенко Сергій, учень 11-Б класу – І місце, вчитель Морозова Г.Л.
  11. Міський етап МАН з географії — Кононенко Сергій, учень 11-Б класу – І місце, вчитель Морозова Г.Л.
  12. Міський літературний конкурс юних поетів гумористів «Посміхнемось щиро Вишні» — ІІ місце Страшко Катерина – 9-А клас, вчитель Доля Т.М.

2008 – 2009 н.р.

І місце

  1. Українець Ігор Володимирович, учень 10-Б класу, секція астрономія, базова дисципліна математика з теми «Розрахунки параметрів чорних дір», вчитель фізики Лубкова О.М.
  2. Кононенко Сергій Володимирович, учень 10-Б класу, секція географія, базова дисципліна географія з теми «Земельні ресурси Полтавської області», вчитель географії Морозова Г.Л.
  3. Стрілець Богдан Васильович, учень 11-Б класу, секція право, базова дисципліна основи правознавства з теми «Громадські організації юристів України», вчитель правознавства Аляєва Н.М.
  4. Ніколайчук Віталій Андрійович, учень 11-А класу, секція історія України, базова дисципліна історія з теми «Щоденники академіка С.О.Євремова, як джерело вивчення суспільно-політичного життя в Україні в 20-х роках ХХ ст.», вчитель історії Маслова Т.В.

ІІ місце

  1. Івах Наталія Геннадіївна, учениця 8-А класу, секція мистецтвознавство, базова дисципліна українська мова та література з теми «Вузлова лялька мотанка», вчитель трудового навчання Шарай Н.О.
  2. Остапова Лілія Олександрівна, учениця 11-А класу, секція українська мова та література з теми «Фразеологічні одиниці з демітивним та аугментативним компонентом у сучасній українській мові», вчитель української мови та літератури Горошко О.П.
  3. Бровко Віталій Миколайович, учень 10-Б класу, секція математика, базова дисципліна математика, з теми «Класичні нерівності», вчитель математики Карпенко Л.М.

ІІІ місце

  1. Демочко Наталія Сергіївна, учениця 10-Б класу, секція українська література, базова дисципліна українська мова та література з теми «Микола Зеров – історик та критик української літератури», вчитель української мови та літератури Шевченко С.І.
  2. Осташов Віталій Олегович, учень 11-Б класу, секція економіка, підсекція економічна теорія, базова дисципліна економіка, з теми «Історія виникнення І кредитного товариства», вчитель економіки Шарай Н.О.