«Свідок української революції»

Серед учнів, яких можна назвати гордістю школи, вже кілька років поспіль лідирує учень 9-Б класу Запека Андрій. Не став винятком і 2020 рік. Запека Андрій нагороджений Грамотою Черкаського обласного центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради «За участь у 5-тій Всеукраїнській історико-краєзнавчій конференції  учнівської молоді «Державотворчі  процеси в Україні:через віки у 21-ше століття». Стаття учня нашої школи «Свідок української революції», написана під керівництвом Посмітної С.В. — керівника гуртка «Історичне краєзнавство» при Полтавському міському ЦПО, увійшла до збірника тез пошуково-дослідницьких робіт 5-ї Всеукраїнської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді «Державотворчі процеси в Україні: через віки у 21-ше століття» ( Черкаси: 2020, — 460 с.).