Тиждень української мови та літератури

Відкриття тижня розпочав поетичний флешмоб, присвячений  150-річчю від дня народження Лесі Українки «Я буду вічно жити», який об’єднував серця учнів та педагогів, батьків, тих, хто вболіває за долю українського слова та шанує його творців

Під гаслом «Тарасові мрії і Лесине слово й сьогодні живуть » 25.02.2021 заклад розцвів різнобарв’ям стіннівок, які учні власноруч виготовили, висловивши своє ставлення як до значимості рідної мови в сучасному суспільстві, так і пошану до безсмертних творів Лесі Українки та Тараса Шевченка.

Слід відзначити активність учнів 5-Б, 6-А, 6-Г, 7-Б, 8-А, 8-Б, 9-А, 9-Б, 10-А класів. Особливий інтерес у вихованців школи викликав QR-простір «Ерудит», у якому діти мандрували сторінками творів поетів.

Не залишилися поза увагою і молодші школярі (4-5 класів) Для них учнями 9-А та 9-Б класів був проведений цікавий інформаційний діалог поколінь «Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття».

Не полишали учні та педагоги і наукової діяльності. Зокрема, підтвердили високий рівень знань у онлайн-олімпіаді та конкурсі знавців рідної мови ім. П. Яцика (Іващенко А. (8-Б), Бабець В. (10-А), Портний Б. (11-Б)); у наукових літературно-краєзнавчих читаннях кафедри української літератури ПНПУ ім. В. Г. Короленка «Я в серці мою те, що не вмирає» взяла участь учитель Солодка Л.О.

Останнім акордом тижня став поетичний флешмоб «Бринять у наших думах Тарасові слова», яким педагоги та вихованці школи засвідчили дотичність до літератури, яка дала світові Тараса Шевченка, гордість за належність до Великого українського народу.